Wojciech Laskowski

Home   /   Wojciech Laskowski

//www.gallus-stomatologia.pl/wp-content/uploads/2017/09/male-450x450.jpg

Wojciech Laskowski

Lekarz dentysta

Absolwent Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat nowoczesnej stomatologii estetycznej i cyfrowej. Poza godzinami pracy aktywnie uczestniczy w najlepszych szkoleniach z zakresu tych dziedzin.

W klinice Gallus Dental Clinic zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów wykonując zabiegi chirurgiczne m.in. wszczepianie implantów, usuwanie zębów oraz estetyczne odbudowy zębów tj, bonding, licówki, korony, mosty.

Zmysłu estetycznego uczył się od znanego na całym świecie Maxima Stoska. Umiejętności z zaawansowanych procedur chirurgicznych doskonalił w Akademii Oral Surgery u dr Radosława Jadacha. Obecnie pogłębia wiedzę z zakresu okluzji i stomatologii cyfrowej.

Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata pod okiem specjalistów pozwala mu odtwarzać zęby, które dotychczas były zakwalifikowane do usunięcia. W swojej pracy używa mikroskopu oraz najnowocześniejszych narzędzi, dzięki temu ma pełną kontrolę nad leczeniem i jego efektem. Jest perfekcjonistą i najtrudniejsze przypadki traktuje jako wyzwanie.

Wyróżnia go empatyczne podejście do Pacjentów oraz serdeczny uśmiech, który nigdy nie schodzi z jego twarzy.